Očista prostor

Očista prostor je prastarý způsob tvoření rovnováhy v našem prostředí, objevující se ve všech kulturách světa.

Náš domov je zázemí, o které se můžeme opřít. Je velice důležité, ať se v něm cítíme dobře, uvolněně a bezpečně. Když to tak není, mohou nastat komplikace, které Vás budou následovat i mimo něj.

Pomocí jednoduchých technik můžete sami podpořit dobrou atmosféru Vašeho domova. Například použitím přírodních vykuřovadel, úklidem s vyšším záměrem, či věnováním pohoštění pro předky a bytosti, jež s Vámi prostor sdílejí.

Jsou ovšem situace, kdy je potřeba vyhledat pomoc odborníka. Člověka, který je schopen vidět napříč dimenzemi a zároveň je schopen vykonat práci vedoucí k harmonizaci. Je totiž mnoho jemných úrovní, ve kterých se odehrávají procesy, jež nejsou spatřitelné na fyzické úrovni. Když se do práce v těchto úrovních pustí člověk, který nemá dostatek zkušeností a sil, může vystavit nebezpečí sebe i obyvatele prostoru. Tato řetězová reakce nemusí být rozpoznatelná okamžitě, ale postupně nabyde rozměrů, které nám značně znepříjemní život.

Je mnoho kategorií entit, které s námi mohou bydlet. Kromě duší zemřelých to bývají astrální i elementární bytosti, třeba i takové, jež území obývaly dříve, než tam dům stál. Ovšem ne vždy jsou s námi proto, aby nás podporovaly. Když užívají své moci k negativnímu ovlivňování, způsobují nejen pocit nepohody ve vlastním domě, ale mohou vyvolávat pocity úzkosti a jiné psychické i zdravotní komplikace. Propracovaný ochranný systém jim také může zajistit nerušené vykonávání svých činností. Pak se dostáváme do fáze, kdy už nám vykuřování či vysypávání solí nestačí a je potřeba použít silnější kalibr.

V případě, že potřebujete pomoci nebo Vás tato problematika zajímá hlouběji, napište či zavolejte.

Napsat komentář