Vision quest 20. – 25. 5. 2014

Dobrý den,

jaro je nejvhodnější čas pro úklid. A to úklid i v nás samotných. Vše staré odešlo s Moranou za černé hory a příroda začíná tepat životní silou. Přijďte se s přírodou spojit hlouběji, odevzdat staré, najít vizi a načerpat sil pro její naplnění.
Přijměte pozvání na rituál hledání vize, kde 3 dny a 3 noci prožijete v lese v modlitbách, očistě a léčení pod vedením spirituálních průvodců.

Metoda hluboké postní práce vedoucí k nalezení rovnováhy v nás samých je součástí všech původních kultur. Nalezněte cestu ke kořenům skrz vědomí, které s námi sdíleli předci severoamerických původních obyvatel.

Procesem nás provede tanečník slunce a učitel spirituální moudrosti Jorge Red Tail Hawk.

Přivítáme Vás 20.5. a 25.5. se vrátíme do svých domovů.
Můžete si vybrat úlohu hledajícího či pomáhajícího, přičemž obě jsou silně léčebné a transformační. Hledající, po pravidelné, přípravné postní práci odchází do lesa, kde pod ochranou medicínských váčků čekají na svou Vizi. Během léčebného času budou mít příležitost sdílet a přijmout podporu od průvodce obřadu.
Pomáhající zajišťují podporu a chod procesu. Jí, spí a pijí za hledající, udržují věčný oheň a společným bubnováním, osobními procesy a modlitbami spojují kruh. Taktéž pomáhají v kuchyni, připravují dřevo a udržují pořádek a atmosféru domova na základně 🙂 .
První a poslední den nás čeká společné sdílení a při otevírání a uzavírání procesu Sweatlodge, léčebná potní chýše.

Uvítáme Vás na naší hájovně v Bohuslavicích, Závada 71, Okr. Opava.Dar za hledající činí 250$+1750kč.
Dar za pomáhající činí 1750kč + štědrá odměna pro Jorgeho, dle vlastního uvážení.
Zálohu ve výši 1750,-Kč je nutné odeslat nejpozději do 10. 5. na č.ú. 168 633 0163/0800 – jako variabilní číslo uveďte váš mobil/telefon, do poznámky napište vaše jméno a příjmení, nepište „Vision Quest“. Příspěvek pro Jorgeho se bude platit na místě.Rozšířené informace Vám pošleme po přihlášení – mailem či telefonickém.

Přejeme Vám krásný den a těšíme se na společnou cestu.
Aho mitakuye oyasin!
Ondřej Bahník a Magdalena Bahník Šimečková
tel.: +420731181055 tel.:+420736670497
cestakekorenum@gmail.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nezařazené a jeho autorem je Bahník Ondřej. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář