Holotropní dýchání Slovensko

Dobrý den,
zveme Vás na holotropní dýchání v termínu 13. – 15. 12. 2013 na krásném místě na Slovensku – v Centru Surya.

Holotropní dýchání je technika určená k sebeobjevování a hledání skrytých souvislostí v našem životě. Na vlně dechu se ponoříme do hloubek našeho nitra a dovolíme si v nových souvislostech pohlédnout do dění odehrávajícího se hluboko v nás.
Holotropní dýchání bylo vyvinuto manžely Stanislavem a Christinou Grofovými na základě mnohaletého výzkumu změněných stavů vědomí. Tato metoda spojuje působení zrychleného dechu, evokativní hudby a otevírá cestu ke zdrojům zážitků a zkušeností, které ovlivňují náš každodenní život. Napomáhá pak jejich pochopení a transformaci.

Začneme v pátek v 19 hodin teoretickým seminářem. Skončíme v neděli po společném sdílení a obědě.

Holotropní dýchání povede certifikovaný facilitátor Magdalena Bahník Šimečková za asistence terapeuta ve výcviku Grof transpersonal training, Ondřeje Bahníka.

Cena: 100,- €
V ceně je zahrnuta kompletní strava počínající páteční večeří, nedělním obědem konče, ubytování na lůžku a lektorský poplatek.
Prostorová kapacita je omezena na 12 účastníků.
Mapa: http://www.suryacentrum.sk/kontakt/

Těšíme se na Vás.
Ondřej Bahník a Magdalena Bahník Šimečková
tel.: +420731181055 tel.: +420736670497
cestakekorenum@gmail.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nezařazené a jeho autorem je magda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář