„Pravda a mýty o Holotropním dýchán홓 – přednáška

Přijměte srdečné pozvání na přednášku 5.1. 2017 v 18:30 v prostorách Asayi vedenou facilitátory Magdalenou Šimečkovou a Ondřejem Bahníkem.

Holotropní dýchání™ je hlubinná technika sebepoznání skrze mimořádný stav vědomí dýchajícího. K navození holotropního stavu vědomí využívá práci s dechem a evokativní hudbou.

Metoda byla vyvinuta světoznámě uznávaným psychiatrem MUDr. Stanislavem Grofem a jeho ženou Christinou na základě mnohaletého výzkumu léčivého potenciálu mimořádných stavů vědomí. Holotropní dýchání se těší čím dál větší oblibě a za poslední léta vstoupilo do všeobecného povědomí. Lektoři se budou snažit zdůraznit důležitá fakta, ale také uvést na pravou míru nepřesnosti, polopravdy či úplné ‚báchorky‘, jež se s rostoucím počtem fanoušků techniky objevují.

Rovněž je třeba důrazně oddělit alternativní techniky dýchání od holotropního dýchání pod vedením certifikovaných facilitátorů, kteří prošli řádným výcvikem.

Po přednášce bude otevřena beseda, jež poskytne prostor otázkám a připomínkám. Po skončení besedy se návštěvníci mohou rozhodnout, zda chtějí absolvovat víkendový seminář holotropního dýchání, který se uskuteční 13.-15. ledna pod vedením Magdaleny Šimečkové a Ondřeje Bahníka. Více informací o holotropním dýcháním i facilitátorech nalezte na www.cestakekorenum.cz

Své místo na přednášce si, prosím, rezervujte na emailu info@asaya.cz

Vstupné na místě: 100,- Kč

Přednášky proběhnou v přednáškové místnosti na adrese Kalvodova 2 v Ostravě – Mariánských Horách.
Budova bude otevřena minimálně 30 minut před začátkem akce.

Těšíme se na Vás!

Asaya